PO HONOR PO CHWAŁĘ PO ZWYCIĘSTWO- WKS Śląsk - strona nieoficjalna

slask98@gmail.com

zapraszamy też na Naszą stronę

www.mlodewilki98.futbolowo.pl

na której można się zalogować i dodać komentarz lub podyskutować na forum.

Terninarz  treningów na sierpień 2011:

Plan zostanie ustalony po powrocie z obozu

Turniej Gwiazdkowy

Drużyna Śląsk I Wrocław wygrała Turniej Gwiazdkowy w Swarzędzu . W finale pokonaliśmy zespół KS Gniezno 3:1 po bardzo ciekawym, zaciętym meczu. Gratulacje dla całej drużyny i trenera.

Śląsk II zajął w tym silnie obsadzonym turnieju V miejsce pokonując silny zespół Lidera Włocławek.

Występ trzeba uznać za bardzo udany. Cieszy zwycięstwo Śląska I i wysokie miejsce Śląska II oraz świetna postawa wszystkich zawodników. Prezentowaliśmy wszystkie zalety z jakich znają nas na turniejach - dobrą  grę zespołową i indywidualną, zaangażowanie, waleczność i walkę do ostatniego gwizdka sędziego.

CAŁA POLSKA W CIENIU ŚLĄSKA !!!!!!!!!!!!!!!

Młodzicy Śląska wzięli udział w ostatnim w tym roku turnieju . I zakończyli ten rok wspaniale. Śląsk wystawił na Turniej Gwiazdkowy w Swarzędzu dwie drużyny.

Drużyna Śląsk I Wrocław wygrała Turniej Gwiazdkowy . W finale pokonaliśmy zespół KS Gniezno 3:1 po bardzo ciekawym, zaciętym meczu i trzech bramkach Adriana Puchały. Gratulacje dla całej drużyny i trenera Piotra Dudy.

Śląsk II zajął w tym silnie obsadzonym turnieju V miejsce wygrywając ostatni mecz  z Liderem Włocławek 2:0.

Śląsk I trafił do grupy A wraz z:

Śląsk I Wrocław

Unia II Swarzędz               5:1

Jurand Koziegłowy             2:1

Warta II Poznań                2:1

Lider Włocławek               3:1

KS Gniezno                     2:2

Śląsk II do grupy B

Unia I Swarzędz               0:4

Warta I Poznań                3:2

Concorde Goślina             2:1

Śląsk II Wrocław

Czarni Nakło                   1:4

Objezierze                      2:0

W półfinale Śląsk I trafił na drużynę Czarnych Nakło- wygrywając  3:2  a  w finale ponownie na KS Gniezno wygrywając 3:1.

Występ trzeba uznać za bardzo udany( w 7 meczach –6 wygranych i 1 remis , bramki 20:9). Cieszy zwycięstwo Śląska I i wysokie miejsce Śląska II oraz świetna postawa wszystkich zawodników. Prezentowaliśmy wszystkie zalety z jakich znają nas na turniejach - dobrą  grę zespołową i indywidualną, zaangażowanie, waleczność i walkę do ostatniego gwizdka sędziego.

Drużyny prowadzi trener PIOTR DUDA-gratulacje!!!

Składy Śląska

Drużyna I

Dochniak Jakub, Duda Dominik, Jaworowski Michał(4 bramki, Kalarus Damian(1 gol, Łączek Mateusz(1 gol, Mączka Dominik(2 bramki, Puchała Adrian(8 goli w turnieju,

Stanisławek Kamil(3 gole, Tryba Radosław(1 gol, Mateusz Sobczak, Bartosz Niedźwiedź

Drużyna II

Dusza Mateusz, Łakomski Adrian, Mimier Piotr, Moskwa Kamil, Sobczak Aleksander,

Szymończyk Krystian, Świech Piotr, Wojciechowski Oscar, Wojtuch Michał, Pikulicki Robert, Kamiński Daniel, Komorowski Mikołaj

CAŁA POLSKA W CIENIU ŚLĄSKA !!!!!!!!!!!!!!!

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

SSA Zagłębie LubinWKS Śląsk Wrocław
SSA Zagłębie Lubin 3:0 WKS Śląsk Wrocław